| LoveBlind a întrebat:

Hey TPU:*! Sunt cu un baiata de aproape o luna, stiu ca el tine multt la mine, si eu tin multt la el. faza e ca nu prea stam deloc impreuna si ma gandesc mai mereu sa ma despart de el. dar cand il vad pe hol la scoala love struck nu mai vreau (arata foarte bine si eu chiar il iubesc). vreau sa stau mai mult cu el si stiu ca si el vrea.are clasa langa a mea(app amandoi suntem cls a7a)dar ce sa facu cu el in fiecare pauza. nu prea avem despre ce sa vorbimlaughing). Deci plzz ajutati-ma ce sa ii spun, despre ce sa vb.ca sa facem(chiar vreau sa stau nu mai cu el in pauze love struck ) FUNDAAA! :X

2 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Discutati despre orice doriti, trebuie sa aveti un lucru sau doua in comun. Discutati despre scoala sau despre nazbatiile care se petrec acolo, discutati unde ati vrea fiecare sa calatoriti, despre muzica preferata, filme preferate, jocuri preferate, chiar despre viata in general, Sunteti micuti amandoi, aveti atatea de invatat de la viata si aveti de invatat si unu de la celalalt. Discutati si despre voi doi, puteti sa va complimentati sau sa va faceti planuri amandoi, sa mergeti pe undeva sa va plimbati, prin parc sau pe la un film sau sa treaca unu dintre voi la celalalt acasa. Mult succes iti doresc draguto!

| geo_2346 a răspuns:

Discutati despre voi doi
Discutati despre scoala
Discutati despre ori ce
Iti zic sigur ca merge
Cel putin mie imi reuseste
EU vorbesc cu prietena mea despre mai multe
FUNDA?