| Andyișor a întrebat:

știe cineva cum pot sa îmi măresc penisul?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului nu poate fi modificata nici medical, nici chirurgical, nici medicamentos. Marimea tuturor organelor existente intr-un organism este determinata genetic si se dezvolta constant pana la maturizare pe baza informatiei genetice inscrise in cromozomi si ADN.Foarte multi adolescenti intra in panica dar trebuie sa constientizeze ca asa cum nu poti influenta sau schimba inaltimea, marimea urechilor, a bratelor sau a limbii, tot asa nu se poate interveni mai ales in cazul penisului nici medical dar din pacate nici chirurgical.Toate produsele si metodele "minune" de marire rapida si garantata a penisului carora li se face reclama sunt simple minciuni ale unor sarlatani care reusesc sa stoarca foarte multi bani de la niste nefericiti ai sortii creduli si lipsiti de informatiile necesare. Trebuie sa te multumesti cu ceea ce ai in dotare si la nevoie sa te inveti sa-ti folosesti buzele, limba si degetele de la maini. Multa sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Cu lupa. E cea mai sigură metodă.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa creasca natural. Altfel nu vei obtine niciun rezultat.

| Doub a răspuns:

Îi dai o flegmă

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

"cit ai an swla"?

| AurelionSol a răspuns:

Daca tragi tare tare tare tare de el, posibil sa il faci din 2 bucati, si atunci il ai de ce marime vrei tu,

2. pune-i prelugitor, teava de la aspirator, dar vezi sa nu o rupi ca dupa nu mai ai cu ce sa aspiri.