| IubesteEa a întrebat:

vi s-a intamplat vreodata sa fiti cu un baiat si acesta sa vrea sa nu spuneti la nimeni ca sunteti cu el? apoi dupa ce va-ti despartit sa ramaneti prieteni buni sa radeti sa glumiti apoi dupa un timp sa va urati si apoi sa va para rau de ceea ce ati facut ...despartirea? sa va priveasca atat de dulce, sa va vb frumos ca si cum ati fi singura femeie din viata lui? daca da ce s-a intamplat dupa? si de ce unele persoane ajung sa se iubeasca sa fie impreuna, iar dupa despartire sa se urasca apoi sa fie din nou ca la inceput? dar fara ura asa e si in telenovele dar si in viata reala dau funda la raspunsuri frumoase fara raspunsuri proaste va rog! la restul vot!

Răspuns Câştigător
| mytzzy_8364 a răspuns:

Sincer nu mi s-a intamplat dar daca mi s'ar intampla m'as simte nasol.eu am o prietena care a fost cu un baiat 5 luni si s'au iubit reciproc ar baiatul de la o vreme o ignora ei au decis sa se desparta ia dupa 1 saptamana el a venit la ea cerandu'si scuze s'au impacata iar relatia lor nu a mai merg cum a fost prima oara, ea sufera pana l-a uitat si a durat cam 3 luni sa'l uite nefiind cu nimeni mereu se plagea pe umaru meu si ei 2 aveau un loc la mare iar cand mergeam acolo ea stetea, plangea si stragea nisul in pana strecurandu'l printre degete...imi era nespuns de rau sa o vad asa!sad

2 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Eu ca baiat am orgoliu meu. Odata ce mi-a gresit sa ma despart de ea sa ramanem prieteni nu cred ca mi se pare ceva normal (in marea majoritatea cazurilor, nu exista prietenie intre 2 fosti iubiti)... si la urma urmei daca unul din persoane a gresit ce garantie prezinta ca nu o sa mai faca la fel. Poate un timp sa fie totul Roz si na dar dupa un timp iar apare plictiseala sau monotonia intre cele doua persoane... Si de aceea eu nu asi accepta asa ceva acum depinde si de Relatie si din ce cazuza s-a ajuns la Despartire.

| IubesteEa explică:

Va multumesc pentru raspunsurile f.f.frumoaselove struck