| ramonaan a întrebat:

vorbeam cu un baita pe mess destul de mult si ne intelegeam chiar bine si radeam mult si intr-o zii mi-a zis ii place de mine(el ii in Spania, maine vine in Romania)dar de vreo saptamana nu a mai prea vorbit cu mine...ieri am intrat pe alt id de mess si baiatul acela era pe un id mai vechi pe care nu a mai intrat de mult timp..si am pus status,,Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!" iar el dupa aceea a pus status,, Draguta, e inutil sa scrii statusuri de dragoste eterna daca pana la urma sari dintr-o p..la in alta ca un cangur"...credeti ca are vreo legatura? oare cineva a inventat povesti despre mine sau a vorbit cu mine doar ca se plictisea?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu am inteles ca TPU promoveaza tineri fara minte, dar nici chiar asa!

| ramonaan explică (pentru neutrino):

Care-i problema ta?

| neutrino a răspuns (pentru ramonaan):

Tu ai probleme, tu ai incercat sa intrebi ceva dar prostia te-a tradat iarasi. Bietii parinti!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doamne! Nu, nu mai vorbi cu el, in veci. Nu-i cere nici o explicatie, nimic, nu te înjosi, normal ca s-a referit la tine, la cine naibii altcineva?!

| silvipisicutza a răspuns:

Asteapta pana maine cand vine si vorbeste cu el fata in fata. Poate a inteles gresit statusul tau. dar gandeste-te ca ce a zis el la status poate sa fi fost pentru altcinevabig grin

| andreeaadeeaaa a răspuns:

Sincer nu prea stiu ce sa iti zic.De ce nu vorbesti cu el? Sa afli de ce nu te mai baga in seama sau ce e cu statusul ala.

| deea8mod a răspuns:

Daca ei doi se cunosc si celui care ti-a scris ii placea de tine, este posibil sa ii fii zis celui din Spania unele lucruri in defavorarea ta doar din gelozie. Incearca sa vorbesti cu cel din Spania intreba-l ce s-a intamplat de te ocoleste, iar cu celalalt incearca sa afli ce a vrut sa-ti spuna prin ce ti-a scris!

Multa bafta