| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU vreau sa imi fac un cont pe YouTube si nu stiu ce nume de utilizator sa imi pun... aveti ceva idei?( scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Cath17 a răspuns:

Poti sa.ti pui likechocolate; mrbond; yourboy; unanonim; likeaferrari; ce stiu eu. d`astea oh go on

2 răspunsuri:
| Sabrina25 a răspuns:

Hei.Pune si tu un nume aiurea pentru si eu mi-am facut cont si numele care voiam sa mi le pun imi scria ca sunt deja folosite.la un moment dat iti vor da chiar eu idei.Eu am ceva gen Misslikeacat.Deci pune ceva aiureawinking bafta

| geografie a răspuns:

Eu am MrEusunteusituestitu dar daca vrei ceva simplu Nuca laughing