| Bella_1624 a întrebat:

Hey!kiss Va multumesc muuuult pentru sfaturiile pentru desenu de pe felicitarebig grin m-ati ajutat. Dar m-am gandit la ceva thinking el mi-a zis sa ii arat dovezi de iubire:p si acum vreau sa ii fac surprize big grin mdeci deocamdata i-am facut felicitarea:X si un filmuletz pe calculator cu poze cu noi si ceva avatare de dragoste am mai pus pe acolo si ceva texte pe melodia lui preferatabig grin. Dar nu mai am idei ce sa ii fac, va rooog ajutati-ma, cea mai buna idee primeste fundita iar restul primesc voturibig grin. Ah era sa uit:d am 200 de mii, as putea sa ii cumpar ceva sau sa mai strang banii?thinking Va roooog dati-mi ideei ca nu mai stiu sad. Si vreau sa il fac fericitsad

Răspuns Câştigător
| Musiclove18 a răspuns:

Draga Bella :*cat de repede am putut am intrathappy Deci.pentru inceput :felicitare, filmuletz. ok toate dei fff bunabatting eyelashes. Fa, o satapamana pauza si pe urma cu banii pe care ii mai agonisesti, cumperi ceva.inimioara de aia de plus care canta love struck is ffff dragutelove struck Prietenului mei i'a placut asa de mult ca si'a agatat'o de pat. laughing Mai vezi tu cu restul banilor poate reusesti si iti cumperi si tie ceva pentru dormitorsmugbatting eyelashessi il surprinzi si acolo devil. Iubita te rog sa te gandesti si la tine ok? Daca tu dai dovezi de iubire si el sa faca la fel.Nu il lasa sa profite asa de tine ca se obisnuieste asa. Faci cate faci si daca nu iti raspunde cu aceeasi moneda, ii dai ultimul cadouas daca reusesti si surpriza din dormitor devilsi daca nimic, atunci ii spui frumos cu toata dragostea care i'o dovedesti ca si tu meriti niste dovezi de iubire si ca daca nu considera cam urat.happyInsa totul cu calm si totodata in gluma insa sa inteleaga ca vb serios. happy Vrei sa il faci fericit, f bine! Insa si el sa vrea sa te faca pe tinehee hee smug Succes draga:*si scuze intarzierea.big grin :*pupici

6 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Mmm.
dc intelegi u ca prin "dovezi de iubire" se refera la vreun lucru material?
eu una as vrea sa'mi arate iubitul meu ca ma iubeste prin schimbari de comportament.
sau lucruri din astea, legate de personalitate.
adica, comporta'te mai frumos cu el, acorda'i timp sa iasa cu baietii la o bere, nu-l sacai.
j lucruri din astea.

| lyrics a răspuns:

Vezi ca se invata dupalaughing
mai lasa'l un timp, nu-l coplesi cu cadouritongue
un cadou la 2 luni e de ajuns
in rest ocupate de schimbarile comportamentale.
sigur va aprecia mai mult.
sau pregateste o seara doar pentru voi.
muzica romantica pe fundal, si ce ii mai place luitongue

| adi4ever a răspuns:

Berea cand mi-o dai?waiting

| Adyr0 a răspuns:

Fai un blowjob. Cred ca asta-i dovada suprema de iubire laughing, de fapt, cred ca asta si asteapta.

| MarcelinoPanivino00 a răspuns:

Uite, spre exemplu pe langa cadourile de aniversare, sarbatori, etc eu i-am mai facut iubitului meu mici surprize. I-a placut mult un mouse in forma de masinutsa pe care i l-am impachetat foarte frumos. Saau, daca esti foarte atasata de el, ii poti lua ceva de plus. Eu i-am cumparat o vacutsa imbracata cu haine de bebelusi mareee si haioasa laughing. Are un loc special in camera lui. Sunt doua dintre ideile funny pe care le-am avut big grin

| Bella_1624 explică:

Da stiu ca la comportament se refera, stiu exact la ce s-a referit, dar pe langa comportamentul pe care incerc sa mi-l schimbtongue vreau sa ii fac si mici atentiisad va roog dati-mi ideisad