| AnaysCosmaSingerActrees1212 a întrebat:

Hey..Va rog sa nu ma judecati...Cateodata ma imbrac in pantaloni foarte foarte scurti si cu o bustiera sau ceva scurt....si incep sa dansez sexy gen imi dau cu mainile la fund..imi ating sanii...ma masturbez .....pe melodi dastea gen 1234...Credeti ca este o problema?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poate fi o problema pana in momentul in care nu devii imorala. Ceea ce faci la tine in casa nu poate agasa sau oripila pe nimeni. Succes in ceea ce faci!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Iei prea in serios toate prostiile.

| vocea a răspuns:

Da este una hormonala si mintala, esti cu gandul la sex, excesul nu e bun, o sa ai dezamagiri poti merge la psiholog

| Nimeni10 a răspuns:

Da, ai probleme la mansarda.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Nu este o problema atata timp cat nu deranjeaza pe altii. Tu incerci sa te descoperi. Pana la urma si dansul asta al tau este un fel de placere. Daca te simti bine si nu se intampla excesiv e ok. Fiecare aveam secrete mai intime, insa sunt sigura ca nu esti singura. Tu cum crezi ca a ajuns Shakira asa celebra? laughing

| Nyy2003 a răspuns:

Da este! laughing)

| zazaza2016 a răspuns:

Bafta