| Alinnnnnna a întrebat:

Hey, voiam un sfat in legatura cu sfintul valentin, Vreau sa-i fac o surpriza iubitului meu insa nu stiu ce anume. Tin sa precizez ca nu vreau sa -i ofer un cadou aparte ca parfum, maiou sau lama de ras. As vrea sa fac ceva pentru amindoi, insa o cina romantica sau o plimbare in doi mi se pare prea obisnuit, fundita

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca o lama de ras nu corespunde cerintelor tale, atunci poate ii oferi un brici, iar daca pentru o cina romantica nu sunteti multumiti in doi, atunci apelati si la prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oferă-i-te pe tine.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Am vazut o lama de ras faina pe http://www.buyxpress.co/gadgeturi-cadou-pentru-barbati-de-valentines-day/ impreuna cu alte cadouri interesante potrivite pentru iubiti.

| Denisalala a răspuns:

Puteti merge la un film sau pur si simplu sa va petreceti toata ziua impreuna. Asta depinde si de ce ii place lui sa faca.