| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey! Vorbesc mereu cu un coleg si mi-a zis pisi, mie logic ca mi-a placut si i-am zis si eu asa laughing Dupa a inceput sa imi spuna vtm de cand a aflat ca inseamna viata mea, ok, i-am zis si eu asa,, si dupa mi-a zis ca este un film pe pro tv de craciun, si eu i-am zis aham, iar el a spus: in loc sa imi spui si tu, multumesc vtm ca mi-ai zis ca sa ma uit, ai zis aham big grin

din vorbele spuse de el, reiese ca ma place?
Si mai e un coleg care imi spune asa, si baiatul ala cu care am vorbit eu a zis sa nu mai imi spuna, ca de acum el imi spune vtm! big grin So... ma placee nu?

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Spune-i baiatului sa isi faca programare la logoped, are mari probleme in exprimare

| Prezidentul a răspuns:

Te incearca. Daca intelegi, iti dai seama.winking

| SkyPilot a răspuns:

Incearca si el, dar toata povestea suna cam a clasa a 5-a. Daca tie iti place baiatul, il poti incuraja.

| frostxtq a răspuns:

Din ce spui tu reiese ca sunteti copii si folositi un limbaj copilaros care poate fi interpretabil dupa bunul plac.
Poate ca te place, poate ca glumeste cu tine si tu il iei in serios. Oricare ar fi situatia, am impresia ca e o persoana posesiva si ca nu esti singura careia ii spune asa.

| Otto2014 a răspuns:

Isi bate joc de tine, nimic interesant

| ȘefuLaValută a răspuns:

Nu cred.

| Skilline2012 a răspuns:

Ce amuzante sunt relatiile intre cocalari si pitipoance.

| piratul a răspuns:

Frumoasa povestea, dar fara actiune.Cu siguranta ca la anul viitor o sa uiti de acesti baieti dar nu vei uita "vtm"...

| Burjon a răspuns:

Cel mai sigur este sa-l intrebi!

| sfatuitoriisufletuluitau a răspuns:

Salut, de fapt eu cred ca ai de a face cu ceea ce mie imi place sa numesc o confuzie grava. Confuzia provine de la interpretarea gresita a acronimului vtm. Te-ai gandit ca poate vtm inseamna vatman? sau chiar vaca turmentata. Eu zic sa fi mai atenta pe viitor si sa nu le mai permiti baietilor sa te trateze asa!