| Daria9700 a întrebat:

Hey,vreau sa ii spun prietenului meu ca il iubesc...dar vreau un mod mai special...ceva impresionant(pana la lacrimi) :-P... Ceva mai mult decat un "Te iubesc sincer" privindu-l in ochi.Sa fie :* superb! FUNDA! :*

4 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Vrei sa-i spui iubitului tau ca il iubesti intr-un mod mai special si te-ai gandit sa gandeasca altcineva pentru tine.
Tare special o sa fie...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai putin televizor, mai multa realitate.

| TeckTonik997 a răspuns:

Eu ti-am mai spus, poti sa imi scrii te iubesc si pe p*** ca tot nu ma impresionezi nici jumatate cat m-ai impresiona sa ma iei de maini sa te uiti la mine in ochi si sa imi spui si sa ma saruti.

| Daria9700 explică:

Wow....greu este sa iti pui creierul in functiune...nu? .....Ideea era sa ii fac o surpriza...(poate sa ii pictez sau sa ii spun mai speciala aceste cuvinte! Daca ti-e greu sa procesezi ce am zis, ia memo plus... poate te ajuta! XD