| Karlyy a întrebat:

Heya`! Deci am o relatie la distanta de ceva timp, doar ca prietenului meu nu-i prea pasa de aceasta relatie.Eu m-am indragostit de un alt baiat, un viitor coleg. E un baiat de nota 10, frumos, stie cum sa se comporte cu oricine, inteligent, baiatul ideal sa zic asahappy. Cred ca si el ma place, se uita mereu fix la mine in ochi si zambeste, e mereu atent si chestii de genul...Doar ca are prietenastraight face. Si stie ca si eu am prieten. M-am gandit sa ii zic intr-un fel ca il plac, dar dupa ce va crede despre mine?(adica eu am prieten dar m-am indragostit de el wtfstraight face). dati-mi idei de status-uri prin care sa-i demonstrez ce simt... dar nu luat de pe google.multumesc.dau funda si la restul voturi!:*

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Fara rima.: nu stii ce am in cap, dar tare mi-as dori sa iti arat:X
inima mea bate pentru cineva, care este luat;( laughing
cand ma privesti simt ca lesin day dreaming
ochii tai plini de iubire imi dau fiori
sunt mereu dispusa pentru Cineva
nu sunt prea creativa tare as vrea sa te ajute 1 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu nu cred ca trebuie sa-ti pui statusuri tongue in pimul rand cred ca ar trebui sa "scapi " de acel baiat care nu il intereseaza relatia voastra, iar apoi totul vine de la sine >big grin