| MadaPhuu a întrebat:

Heya TPU, am si eu o intrebare, ta daaaaaaaaaaaaaaam, deci e tipul asta pe care am sa-l notez cu T. Ok, prezentarile au fost facute. Si am fost in oras cu el de mai multe ori pana cand intro zi la piscina a inceput sa ma stranga in brate si sa ma sarute pe umeri si pe gat si ma prinde de obrji si imi da parul din ochi Bla Bla Bla. Soo, cea mai "fierbinte" faza a fost cand la o petrecere acasa la o prietena m-a chemat pana afara si mi-a spus asa(da da inca imi amintesc) : "Uite, stiu ca de ceva vreme suntem din ce in ce mai apropiati si am vrut sa te intreb daca vrei sa fii prietena mea." Si evident ca nebuna de mine care era si este indragostita de el(suntem impreuna)de entuziasmata ce era a sarit pe el si la sarutat. Am stat o fractiune de secunda dupa ce i-am dat un pupic si trupurile noastre s-au apropiat si am inceput sa ne sarutam pasional.That's our story. Soo dupa asta am inceput sa ne comportam mai mult ca un cuplu, doar ca el vrea sa ma sarute mereu, nu neaparat pe buze, e genul ala de tip pupacios si oriunde am fi vrea sa ma aibe in brate(sa nu intelegeti gresit, imi da libertate) de ex. eram cu gasca la un foc de tabara si el ma tinea in brate.Eu aveam un top fara bretele iar el a inceput sa ma sarute pe umeri. Intrebarea mea este : credeti ca urmareste ceva, suntem de o luna impreuna si nu am vorbit niciodata despre un contact sexual iar el se comporta foarte frumos cu mine. Multumesc anticipat si scuzati ca am scris romanul asta happy

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu cred.asa sunt baieti cam toti sunt pupaciosi cand le place de cineva.

| lolly a răspuns:

Ooo,o superbă poveste de dragoste! Momentan nu trebuie să-ţi faci griji în legătură cu asta,dacă nu ţi-a spus.
Dacă nu-i este ruşine să te sărute în faţa prietenilor lui/ai tăi, simte ceva pentru tine, ceva care se va dezvolta pe parcurs!
Nu fă greşeala de a deschide vreun subiect despre sex. Aşteaptă câteva luni, sau cine ştie poate se va întâmpla fără întrebări, ar fi cel mai frumos!

| Picasso a răspuns:

Wow frumos dragut! Ma sincer poate ii place sa te adulmece, el e lupul cel rau asa la prima vedere, insa e rau si vrea sa ti-o traga insa stie el ce urmareste! Asta-i rezumatul! Sa-ti pun varianta mea urata si vulgara : Noi baietii ne rezumam la pasarica adica sa le-o tragem. Uneori baietii sunt dispusi sa astepte sa ia treptat unele etape, de a ajunge cu fata la pat Ceea ce cred ca e bine sa nu te grabesti si sa faci lucrurile cu slow, asta cred ca va place si voua : un sarut pe obraz, ce aluneca ushurel la coltul buzelor, apoi sarutul pasional, si de acolo aluneca iarashi in jos nu in sus, spre gat, umeri, sani smug, apoi iti las imaginatia sa contribuie! Altii sunt mai taranoi care nu vor sa astepte fiind prea disperati sa ajunga la zcorburica si, cer asta verbal sa zic, : daca vrei sa faci dragoste cu el? ceva de genul suna! in primul rand, nu e vb de dsragoste, ca el vrea doar sa ti-o traga, adica el vrea sex, ceea ce cred ca suna urat pentru tine, tu vrei dragoste, sti tu sentimente de iubire, alinturi, lumanari parfumate, preludiu, etc, deci uneori sunte-ti naive, si face-ti doar de dragul de nu a il pierde! Oferiti pasarica sa nu pierde-ti prietenu,! Sa nu face-ti asta niciodata, cred ca am alunecat prea mult cu subiectul sa revenim la amorezul tau pai dupa cum am zis m sus, e de bine, insa daca te simti tu naspa, uneori nu esti in largul tau daca te afli intr-un loc public, alteori te "inerveaza" asta, si iti place, zii ce anume iti place si nu! Cat despre smug, lasa ca tootul sa vina de la sine, e mai frumos! Cam asta e romanul meu!

| Joker1958 a răspuns:

Nu cred, si oricum dupa doar o luna doar daca avea impresia ca ai fi cu*va ar fi incercat sa te bage in pat. ar fi pacat sa strici pasiunea din cauza ca ti-e tie frica sa nu aibe alte intentii.

| IonuţR1995 a răspuns:

Iti arata in felul lui ca te iubeste cu adevarat. Tine-l aproapewinking.

| Gogu06 a răspuns:

Te iubeste fai prostanaco

| Numero1 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste si asta este felul lui de a-ti arata. Daca totul s-ar rezuma doar la sez s-ar fi dat de gol, mai sunt si baieti care chiar daca isi doresc sa faca sex cu iubita o asteapta si au rabdar si o inteleg, e dreptul fiecaruia.Bafta!

| Dariiiii a răspuns:

Pai daca el te tina asa mult in brate si te tot pupaceste ar putea insemna ca ii esti draga si ca ii face placere sa te simta aproape, ori e un tip cam grabit si vrea din ce in ce mai multethinking Cred ca e mai mult varinata 1. laughing Oricum e dragut ca sta asa cu tine, ca te pupaceste. decat sa fie distant din cauza ca ii e teama de ochii lumii.big grin Parerea mea.:*

| noname77 a răspuns:

OSAM! ^^. Hiu, daca toate fetele ar fi ca tine, lumea ar fi mult mai buna!batting eyelashes.

| noname77 a răspuns:

OSAM! ^^. Hiu, daca toate fetele ar fi ca tine, lumea va fi mai buna!batting eyelashes.