| rozbombon a întrebat:

Heyo TPU.
Deci am si eu doua prietene bune. si faza e ca eu am distribuit o poza pe facebook la una pe perete si aia s-a enervat pe cealalta si pe mine si eu i-am explica a fost doar o gluma si nu am stiut ca o va deranja asa de tare acea postare. Eu ma inteleg bine cu ea in schimb cealalta prietena, nu. Am incercat sa le impac da degeaba. chiar nu stiu ce sa mai fac, mie mi se pare aiurea ma inteleg bine cu amandoua si nu stiu cum sa ma impart :-

2 răspunsuri:
| Maryo1o1 a răspuns:

Daca iti sunt cu adevarat prietene nu se vor gandi doar la ele si se vor impaca pentru tine iar daca nu inseamna ca nu iti sunt prietene. Crede-ma am patit-o si eu. Pentru mai multe detalii ai id-ul meu aici:marius_lucian1998 Sper ca ti-am fost de ajutor.

| muta a răspuns:

Iinceraca u sa sppui vb bune si despre un si despre alta si o sa se impace cu siguranta