| NicoletaV612 a întrebat:

Heyy. In ultima perioada iubitul meu nu imi mai face cadouri, nu mai sta cu mine si este foarte dubios. In plus niciodata nu imi da telefonul lui, iar cand il suna cineva pleaca in alta camera. Eu cred ca nu ma mai iubeste. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Nu fi paranoica, incearca sa vorbesti cu el si spune-i ca tu nu ai vrea sa-ti pierzi timpul, ti se pare cam dubios comportamentul lui si faci asta pentru ca iti pasa de el

18 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu cred ca are pe altcineva, altfel nu ar avea de ce sa se ascunda.

Răspuns utilizator avertizat
| IsabelaIssa a răspuns (pentru remus1007):

Vai de punctul tau de vedere pe care vrei doar tu sa il vezi. Daca citesti mai bine nu era vorba doar de telefon. Dar asa va gasiti voi barbatii scuze mereu si se pare ca vrei sa vezi doar partea care iti convine. Din cate stiu eu comunicarea face totul intr-o relatie. Eu sau al meu nu ne ascundem indiferent de problemele de serviciu. Poti sa spui: "ma duc sa vorbesc cu un coleg". Tu daca gandesti asa probabil ca asa iti menajezi mandra si daca ar fi cazul sa o inseli, ca sa nu cumva sa o incarci. Faptul ca "nu mai sta cu ea si e dubios" completeaza si sustine banuiala mea. Femeia simte tot timpul schimbarea in omul de langa ea, iar daca ea a ajuns sa simta si sa spuna asta inseamna ca nu o face degeaba. Intr-o relatie sincera si deschisa nu exista secrete, nu exista "telefonul lui/ei". Dar pana sa intelegi tu lucrurile astea...

Răspuns utilizator avertizat
| IsabelaIssa a răspuns (pentru remus1007):

Nu e nevoie sa am multe deceptii in dragoste ca sa stiu cum ganditi majoritatea. Generalizez pentru ca sunt foarte putini barbati ce stiu cu ce se mananca o relatie iar din punctul meu de vedere tu nu te afli printre exceptii.

Răspuns utilizator avertizat
| IsabelaIssa a răspuns (pentru remus1007):

Generalizez si trag concluzii asa cum si tie iti place sa faci. Tu ai inceput, eu mi-am spus parerea. Nu ma intereseaza daca iti convine sau nu. O zi buna!winking

Răspuns utilizator avertizat
| ksuper31 a răspuns:

Nu te mai iubeste.

| RAY a răspuns:

Ea scazut interesul fata de tine simplu, tu vrei cadouri ca asa erai obisnuita si acuma isi lipseste totul de la el atentia in special, pai interesul creste daca i redeai ce vrea el

| LoveSleep a răspuns:

Eu cred că dacă ți-ar face din nou cadouri, n-ai mai lua în seamă că pleacă să vorbească în altă cameră la telefon.

| NicoletaV612 explică (pentru LoveSleep):

Asa crezi tu. Crezi ca totul se rezuma doar la cadouri? O relatie e bazata pe sinceritate nu pe cadouri. Si chiar daca ar incepe sa o faca din nou, tot as baga de seama ca pleaca in alta camera sa vorbeasca la telefon

| MidnightR a răspuns (pentru NicoletaV612):

Tu incepi intrebarea cu "nu mai face cadouri", de parca ar fi ceva firesc pentru tine si acuma indraznesti sa-i faci morala lui LoveSleep?

Nu te mai iubeste, da-i papucii si gata. Daca nu te obosesti sa-i ceri macar explicatii de ce pleaca in alta camera ca sa vorbeasca atunci n-avem ce sa-ti cerem.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

rolling on the floor mortal primul tau post

Răspuns utilizator avertizat
| Codrinn69 a răspuns:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

| Leo1993 a răspuns:

Spune.i draga sa-ti cumpere un ferrari poate atunci o sa fi in al 9-lea cer si nu iti mai pasa daca pleaca in alta camera sau nu mai sta cu tine.

| ioanalexandra345 a răspuns:

Spune-i de ce face asa. Nu ii spune de cadouri, pur si simplu de ce pleaca in alta camera. Ai " putina stapanire " pe el. Daca el te indeparteaza asa ii poti spune! Deci, vorbiti! Ai grija!