| Demian_Mihai_1992 a întrebat:

Heyy TPU...
Am o fata de care imi place.As vrea sa ma placa si ea.Mi-ati
putea da niste sfaturi ca nu as vrea sa raman asa pe dinafara ca la noi in clasa nu sunt fete prea frumoase.
Funda!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O fata nu trebuie sa fie neaparat prea frumoasa insa este de preferat ca intotdeauna sa fie prea buna in adevaratul sens al cuvantului.

| Curioasa9000 a răspuns:

Nu prea inteleg straight face Adica daca fata nu e frumoasa si nu are forme inseamna ca o tai de pe lista?straight face Fata poate sa fie frumoasa, dar poate nu stie sa lege doua cuvinte.Macar le-ai cunoscut pe celelalte fete din clasa? Ah, sunt destepte, nu prea frumoase, formele nu prea au trecut pe la ele, nu prea bune sa fie cu tine.Vezi tu peste ani *daca vei reusi sa o cuceresti pe fata aia* cum se va comporta cu tine.Acum am inteles.Scuze ca ti-am ocupat timpul.