| NimeniAlta99 a întrebat:

Hi all! Am si eu o intrebare foarte grea...deci iubitul prietenei mele(cumnat pe scurt)nu s-a dus cu fostii lui colegi la restaurant ca sa stea cu ea da' nu vrea si cu mine macarsad (sad)pf... ce sa facem raspunsuri cat mai rapide >plzbig grin< dau funditabig grin:* mz

3 răspunsuri:
| delisa a răspuns:

Nu am inteles nimic!

| Rogzane a răspuns:

Ce sa-i faci asa sunt unii oameni... daca se comporta asa, desi nu i-ai facut nimic lasa-l in pace; e mai rau sa incerci sa faci tot posibilul sa te bage in seama pentru ca in acest fel o sa te ignore si mai tare si te va considera si insistenta, enervanta, etc. Deci sfatul meu este sa il lasi in pace daca el va dori sa vb odata cu tine o va face daca nu asta este, asa sunt unii baieti imaturii si cu figuri laughing

| gokart a răspuns:

Din cauza ca stalp si eu caruta impinge. Ca sa "mearga" raspunsul cu intrebarea.