| adina_6125 a întrebat:

Hibig grinplac un baiat f detraba suntem f buni prieteni si vb despre orice el mi-a spus ca ma place dar nu stiu ce sa mai cred pentru ca el nu ma baga in seama cand intru pe mess nu imi zice nimic daca ii scriu eu vb daca nu nu are un prieten pe care il stiu si eu... el ne minte pe amandoi de ex baiatu pe care il plac a fost placat 2 saptamani in bulgaria si prietenu lui imi tot zicea ca vb cu el dar acum ca sa intors mi-a spus ca nu e adevarat i-am spus ca daca o sa stea cu mine tot pe prietenu lui o sal creada nu pe mine? si a zis ca nu ca atunci o sa aiba incredere in mine dar nu stiu ce sa mai cred prietenul lui ma crede o proasta pentru ca si el m-a placut si l-am refuzat... oare prietenu lui ma mai place? oare el tine la mine? ce sa fa ca sa stau cu el? pls help me:*:*:*DAU FUNDITA!:d

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Vbeste cu prietenul lui sa vezi ce parere are despre tine... vbesti si cu baiatul de treaba si intreaba-l ce crede prietenul lui despre tine.succes! :*

| Genius8 a răspuns:

Buna bianca poate ca baiatul nu tea bagat in seama pentru. ca era plecat sau ocupat cu ceva. iar despre acel. pr. te-ar mai putea place daca vrea sati puna bete-n roate. si baiatul care ai spus ca vb pe mess, da te place atata timp cat ti-a spus asta dar ai grija sa nu-si bata joc. fundita!

| d33a a răspuns:

Wow. Ce propozitie lunga, fara semne de puctuatie.
Invata mai intai sa scrii.winking