| Flory_2430 a întrebat:

Hihappy
e un baiat care a terminat liceu, era in acelasi liceu cu minehappy si de cand am inceput liceu se tot uita la mine si eu la el, el parca vroia sa imi spuna ceva, sa se apropie de mine dar nu stia cum sa faca, cum intru pe mess el deja intra in vorba cu mine, vorbim ore intregi... oare are un sentiment fata de mine?

3 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

Eu zic ca simte.insa trebuie sa.ti faci putin timp si sa.i spui tu prima ce simti cu adevarathappy primul cuvant e mai greu dar odata inceput e usor de continuat

| criştiyan a răspuns:

Te iubeste sigur vb cu el! bft

| criştiyan a răspuns:

Vb cu el sigur te iubeste!happy