| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! vreau niste mesaje de noapte buna pentru iubitul meu. ceva special. dau funda si vot!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Noapte Buna
Iubi, Iubitel
Culca-te frumusel
Pana maine dimineata
Cand sun din clopotel
Intre timp eu o sa vad
Cati Bani Ai in Portofel
*ras malefic* big grin

| catalina_2916 a răspuns:

Iubitu.eu ma pun la somn.te pup dulce, noapte buna! happy

| smile21 a răspuns:

In acest moment 3, 7 milarde de oameni dorm, 2, 3 milioane se indragostesc, 4, 1 milioane mananca, dar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest SMS... Noapte Buna!

- nu te gandi la mine sunt in ochii tai in mintea ta in inima ta in sufletul tau oriunde totusi daca ma vrei doar inchide ochii si asculta ce iti spun mi-e dor de tine noapte buna

- Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna. NOAPTE BUNA!

- Daca sfarsitul acestei zile, ti-a adus o umbra recenta in inima ta, sper ca urarea de nopate buna iti va incalzi inima.

- Privesc catre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa-ti vegheze somnul iar ingerii sa-ti indulceasca visele... inchide ochii si voi fi langa tine. Te iubesc. Noapte buna.

- Noapte buna, sper sa visezi ceva frumos si dragut la noapte: pe mine normal, la ce te gandeai?

- As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara noapt

Noapte buna iubire \iubi te iubesc enorm de mult esti inima mea :*:*:X

| sandapetcu a răspuns:

Noapte buna iubitule somnic pufos si vise ciufulite...devil cu mine