| mariaale a întrebat:

Hm..Am o intrebare adica nu ii chiar o intrebare, as vrea sa imi spuneti o experienta sexuala perversa sau chesti perverse care le faceti cu iubita/iubitul sotul/sotia.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu crezi ca un om sanatos la cap i ti spune tie ce face in pat cu sotia lui? Astea sunt lucruri intime cum de te gindesti la astfel de intrebări? Tu in locul alteia ai spune? Sau ti ar plăcea sa afle altii ce face ti voi doi in pat? Eu sunt convins ca nu, asa ca nu cred ca vei găsii doritori de conversatii intime sau cine stie poate or fi.

| mariaale explică (pentru CristiDinBucuresti):

Chesti pe care leati face gen fantezi straight face

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mariaale):

Masaj, i ti place?

| mariaale explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca imi face mult adorm laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mariaale):

E bine nu? Porti tocuri? Ce varsta ai si de unde esti?

| Lawliet14 a răspuns (pentru mariaale):

Hai nu inveti si tu sa scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la fifthy shades of grey daca esti doritoare sa incerci ceva nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fifty*

| Ta_Pisikutza_1985 a răspuns:

Nu trebuie sa faci trucuri pentru a fi atractiva. uneori o simpla privire poate starnii focul pasiunii.stapanirea de sine trebuie sa o detii daca vrei sa il stapanesti si pe partener.fi stapana pe faptele tale, cand el baie fastaceste, deja ai o bila alba lasa trupul si simturile s a te conduca placerea trupeasca nu se rezuma doar la sex pozitii si mai stiu eu ce.trebyie sa faci persoan de langa tine satraiasca in acelasi ritm cu tine