| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......u-distant/ Am uitat sa spun. ca eu inca mai tin la el. Cum sa fac sa ne impacam? :(( eu chiar il mai iubesc :(( ne-am despartit pentru. ca el mi-a spus cand era cu mine. ca ii place de actuala si acum 2 saptamana. a spus ca a vrut sa ma faca geloasa si el tot vroia dupa ce m-am despartit sa ne impacam dar nu imi zicea ca a vrut sa ma faca geloasa si eu nu am stiut si nici nu vroiam sa mai aud de el :((.

1 răspuns:
| Cherry13 a răspuns:

Well. Citeste semnele. Daca: il suprinzi uitandu-se din cand in cand la tine, vorbeste deschis cu tine despre orice, iti bate apropouri legate de relatia voastra, iti spune ca esti draguta sau de treaba, gaseste mereu motiv sa vorbeasca cu tine, este uneori rece cu tine apoi este din nou prietenos, atunci sigur mai tine la tine. Mult succes si sa-mi spui cum a mers.