| Loove_6052 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=6y2SMoMyLZQ :)

http://www.youtube.com/watch?v=kpxnmhSazV4 :D

http://www.youtube.com/watch?v=ZHDr8tDE3_M :)

Va place? :) vreau pareri sincere si sper ca nu am dat motive de batjocura ^w^

Răspuns Câştigător
| xXMaximAlcoolxX a răspuns:

Bună.
Să ști că nu te pricepi, Te super pricepi b-).
Bravo Beny b-).

5 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Versuri adevarate si de suflet. Bravo sunt chiar reusite, ai avut like de la mine. Totusi imi poti spune cu ce program le-ai facut? Daca doresti, desigur. Multumesc oricum happy

| onasis1961 a răspuns:

Esti tare! Continua asa ca esti pe drumul cel bun! Bravo!

| Hombre a răspuns:

Tati, aici lumea se săxuieşte nu se muziceşte. Vezi si tu categoria "Muzica".

| Loove_6052 explică:

Windows Movie Maker happyam impresia ca toate pcurile au acest program big grin

| DudaYeah a răspuns:

Nu ai dat niciun motiv de batjocurawinking
sunt super foarte frumoase si reusite! si chiar m-as bucura daca mi-ai lasa mesaj in care sa imi explici cum le-ai facut. adica ma pricep si eu sa fac video-uri, dar slabute. ale tale chiar sunt misto

p.s. apreciez foarte mult simtul esteticului pe care il ai! bravo!