| xALeXdXx a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=zwwTiHpoV1Y&feature=playe r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=Z3m_0s41R0k&feature=relat ed
La palatu controceni canta cucuveaua
Base si cu ai lui siau gasit beleaua

Mai bine haimanale decat tradatori
Mai bine ciumpalaci decat dictatori

CE MAI IUBIM NOI GUVENU ASTA

1 răspuns:
| timotaca a răspuns:

Nici eu nu il inghit pe basel nu mi se pare corect ca afost demis de aproape 8 milioane de oameni si inca se considera presedinte suspendat trebuia sa plece de atunci totusi traim in democratie dar asta e guvernul ponta nu trebuia sa accepte propunera CCR a Romaniei cu 50+1 prezenta la vot trebuia doar cati oameni merg la vot daca erau peste 50 la suta in favoarea lui basel ramanea el dar in schimb au fost peste 80 la suta impotriva lui trebuie sa plece cat mai repede nu e normal asa ceva