| croissant a întrebat:

I-am scris azi fostului dupa acele 3 luni in care nu ne-am vorbit deloc. I-am scris doar Craciun Fericit, mi-a raspuns si el cu o urare dar nimic mai mult. Sa mai continui?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Nu! Nu are niciun rost sa mai continui, lasa-l si vezi-ti de viata ta. big grin

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai fă și tu altceva cu viața ta decât foști și băieți... serios acu

| DeyCj a răspuns:

Da.Nu se știe, poate vă împăcați happy.

| Sofer a răspuns:

Continua sa îți găsești pe cineva potrivit.

| dannyel86 a răspuns:

Daca intentiona sa stie ceva despre tine, pe langa acea urare, te intreba si ce mai faci. big grin Dar nu a procedat astfel.
Tu, prin acel "Craciun Fericit!" de sezon, ai avut si alta intentie ascunsa (sa vezi daca se mai gandeste la tine si daca e dispus sa reluati legatura), la care fostul insa nu a dat curs.
Nu, nu cred ca are sens sa mai continui. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai frumoaso ți-am mai zis sa nu o mai faci că nu e interesat deloc de tine. Te umilești degeaba cu băiatul ăsta nu o sa faci nimic și oici și de proasta ..nici măcar nu te o întrebat ce mai faci? Deci încearcă să treci peste și să îl dai uitării, sunt sigur că vor fi băieți care se vor interesa mereu de tine numai sa îți audă vocea.

| ioanamaria2000 a răspuns:

De ce ai vrea sa mai vorbesti cu fostul?

| Opșașa a răspuns:

A trecut peste, crede ma