| enna_1113 a întrebat:

I-am spus ca-mi place de el, iar el mi-a spus ca ii place de mine, cu mine(asta se refera cand ne intalnim) dar ca nu stie ce simte...
Ce sa inteleg eu din toata chestia asta?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Inseamna ca nu e pregatit inca pentru o relatie, sau ca e confuz, l-ai luat prin surprindere, o fi socat.Trebuie sa ai putintica rabdare si cred ca te va scoate el prin oras, dar acum nu stie cum sa reactioneze. E ceva normal...
Bafta!

| Cypronge a răspuns:

Poate ca e mai timid sa spuna exact ce simte si vrea sa astepte o perioada pana cand va capata incredere mai multa in tine, sau poate ca nu e sigur de relatia voastra, e greu de spus ce se gandeste el sau ce simte, asteapta o perioada si lucurile se vor clarifica.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Ca inca nu e sigur de ce simte, nu e decis sau nu vrea sa recunosca ce simte pentru tine. E posibil sa te placa daca ii place compania ta dar lasa-i timp de gandirehappy

| adinakaty a răspuns:

Nu trebuie sa intelegi nimic, doar sa ii lasi putin timp sa isi dea seama de sentimentele lui pentru tine, sa vada daca simte doar o simpla prietenie sau e ceva mai mult

| Golanuu a răspuns:

Ca vrea sa o faceti.Chiamal la tini acasa.