| Dreamy a întrebat:

Id-uri de vedete mai stiti? Fara glume proaste, va rog.

Răspuns Câştigător
| B3belusha a răspuns:

Haide in primul rand sa o luam ipotetic...
Daca tu ai fi o vedeta ai vrea sa fii mereu sacait de fani. sute de fani? Eu nu prea cred. familia e familie, iar viata publica e alta. Si vedetele sunt oameni, iar ele la fel ca si noi, doresc sa vorbeasca cu familia, cu cei dragi, iar daca nu pot face asta fata in fata, o fac prin intremediul mess-ului. Cel mai probabil au o pagina de fracebook dedicata fanilor, iar asta e cu totul alt lucru.
Asa ca, take a break, mai lasa vedetele in pace, iar daca vrei neaparat sa ai vreun *contact*(impropiiu zis) cu ele dale un Like pe Facebookwinking
Succes happy

4 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

U crezi ca vedetele isi vor expune id-urile pe net? nici gand!

Răspuns utilizator avertizat
| Gogutzu a răspuns:

Il am pe al lui 50 cent... dar mi-a zis sa nu il dau la nimenistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai un pic sa sun niste vedete si sa le intreb.:-)