| catthshshshs a întrebat:

Idei pentru o noapte romantica in doi?big grin Dati exemple de posibile surprize care i le-as putea face iubitului meu happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Pentru mine o seara romantica ar insemna si sa fim doar noi doi singuri, chiar daca nu scoatem o vorba. Iubirea se simte si nu este nimic mai romantic decat faptul ca partenerul iti acorda clipe pretioase. Ai putea incerca sa faci o seara karaoke. Sa cantati unul altuia melodii de dragoste. Indiferent cat de aiurea cantati o sa va distrati si o sa va simtiti bine.

17 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cand esti indragostita ai si inspiratie, asa ca mai bine spune-ne tu!

| valy a răspuns:

Sa vedem.deci voi 2 intr-un apartament, numai voi 2. o cina romantica, dupa care o baitza in spuma,, in camera patul pregatit. o bautura buna, de exemplu un vin dulce, niste muzica buna acum depinde si de preferintele partenerului tau si a tau.eu as alege (sade)o rochita din acea cu decolteu mai adanc, niste chilotei mai nebunaticitongue...cuvinte frumoase de dragoste si placere.si la care dupa ce ati terminat tot sa adormiti imbratisati, goi fara surprize ca dimineata vine mami sau tati sau mai stiu eu cinelaughing. si cam atat. sper sa iti fi fost de ajutor

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

E bine ca seara romantica sa fie la voi acasa. comanzi mancare sau gatesti ceva usor. o lenjerie de pat cat mai provocatoare, lumanari parfumate si o sticla de sampanie.Alege o muzica de fundal care sa fie sexy. lenjerie intima. in pat poti fi extravaganta! Va puteti hrani si servi cu bautura unul pe celalalt. Fii calda pasionala cu iubitul tau.Aceasta ar fi si un moment bun de incercat tehnici noi, pozitii, e bine sa-i dai tot ce ai mai bun din tine.:*:*

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Una clasica, adica un restaurant elegant, cateva molecule de vin, daca stati aproape, mergeti pe jos si va tachinati pana acasa, acolo cred ca stii ce surprize sa-i mai faci.

| Mixed a răspuns:

Pai. uite acum imi pui imaginatia la incercare...
O seara in 2 ar trebui sa fie ft romantic, deci. lumanarele parfumate... leaga-l la ochi :d daca nu vede nimic e mai bine, saruturi.si totul incepe, dimineata o sa te trezesti langa el. o sa poti sa ii simti parfumul...
bafta :* iti tin pumnii

| SCUFY a răspuns:

O cabana la munte, voi doi in fata semineului, un vin rosu, ceva lumanari restul vine de la sine.Bafta

| dizzyizzy a răspuns:

Daca erai baiat stiam o surpriza excelenta...(sa se epileze pe picioare)
tu fiind fata.thinking surpriza.sa vi in costum de zombie b-)
nu o sa te uite toata viatalaughing

| gaga_5261 a răspuns:

O femeie trebuie sa isi calculeze foarte bine fiecare pas pentru a avea parte de o seara pasionala. Totul incepe cu o cina romantica, in care incerci sa il seduci, pentru ca amandoi sa doreasca sa se ridicce cat mai repede de la masa.
Costumatia trebuie aleasa foarte bine, iar gesturile lascive nu trebuie sa lipseasca
Odata ce reusim sa construim o relatie de iubire solida, tindem sa credem ca orice am face si oricum am fi, partenerul ne va iubi neconditionat. Ca femeie, nu trebuie sa uitam care au fost principalele puncte ce l-au atras. O lenjerie sexy pot readuce in dormitor scantei sau momentele pasionale de care aveam parte la inceput. 0

| adamrazvan a răspuns:

Cev ce am facut eu. o rezervare la un restaurant fumos si mai putin scum.organizezi o masa romnatica cu un vin rosu va distrati putin cu vb dulci, glumiti putin si comanzi doua pizza. una tie siuna ei. dar a ei sa fie mai speciala,, vorbesti cu bucatarul"sub pizza ei sa fie un bilet de dragoste cu tot ce simte un barbat pentru ea tot scris din suflet cu scris de mana. iar dupa ce il citeste fata sa ai un inel de argint nu de aur si sai spoi sati accepte inelul doar daca doreste sa-ti fie fidela pana cand doreste baiatul succes in dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumanarele, parfumele, scoicutze din sapun, o baie in doi, ceva servetele vesele, un parfum cu feromoni, un lip surpriza, muzica lasciva, luminite colorate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te normal ai incredere stiu ce spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O muzica buna, o sticla de vin, niste biletele de dragoste, un masaj, ceva dulce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine o seara romantica ar incepe in acest mod.singuri in casa:in bucatarie sa fie numai 2 lunmari mari, sampanie si mancarea preferita a partenerului. dupa care in baie sa fie cada plina cu spuma in prejur numai lumnari parfumate si 2 pahare de sampanie.in dormitor lengeria sa fie alba cu ceva rosu(o floare o inima)si cu petale rosii si albe de trandafiri. loengeria intina sa fie ceva sexy(pentru tine rosu ca sa-l seduci el in ceva care sa te seduca)si lumnari foarte parfumate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paithinking eu sunt o fata ff romantica si o seara in 2 este ceva gen...lumanarele parfumate sa nu aveti aproape deloc lumina in dormitor si de preferabil ori in oras ori la mare da eu prefer la mare fiindca pe acolo mai sunt si cabane ca semineu si ar fi o seara perfecta in doi si comportativa normal si o sa vezi cat de romantic poate fi si muzica in surdinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... parerea mea este ca nu trebuie neaparat ceva fastuos si mare, pentru care sa cheltui o multime de bani. Ceva facut din suflet si facut din dragoste de mana ta, nu neaparat de cumparat(sa vada ca te-ai straduit si ca ai pus suflet)o sa il impresioneze mult mai mult decat ceva material.Cateva lumanari asezate in firma de inimioara, capsuni cu firsca, un vin rosu, petale de florin presarate in drumul de la usa spre pat sunt de parerea ca ar face o seara incendiara.Si sfatul de mai jos cu biletul sub pizza este ceva care ar uputea sa il impresioneze foarte mult.si inca ceva:inceaca sa il faci s plece undeva pentru ceva tmp ca tu s poti sa pregatesti toate astea, iar cand se va intoarce u s fii imbracata cat mai sexy(stii u ce ii place lui) si sa il ajtepti cu masawinking Sper sa iasa ceva frumos si sa iti fie utile sfaturile mele:X te pup:*

| predator64 a răspuns:

Pai nu stiu
sa iesiti la un picnic undeva la un lac la apus sau la rasarit

| Marinutza_5258 a răspuns:

Pentru mine o seara (nopate) romatika,,este atunci cind cumperi o sampanie, o ciocolata dupa gustul partenerului, luminari, se poate si ceva gustos si usurel de pregatit sau de cumparat, dupa ce serviti (dupa dorinta) shampania, se poate de facut un masaj relaxant si erotic, cu ulei de masaj cu un miros placut, acesta alunga toate gindurile la o parte si te gindesti numa la cine e alaturi, ceva saruturi pe spate,, pe git se poate..si mai departe pur si simplu nu trebuie sa va ginditi la probleme,, numa voi doi si dragostea voastra, si o sa fie totul bine, succes.