| elasexygagica a întrebat:

Ieri am cumparat mancare pentru katelul meu si miroase foarte bine incat as gusta si eu o bucatica, dar mi-e frica sa nu fie toxica si sa mor si vreau sa va intreb, ce mi se intampla daca gust mancarea pentru catei? Nu ma pot abtine mirosul ala bun, numa la el ma gandesc, vb serios sad

Răspuns Câştigător
| ADRIAN_1705 a răspuns:

Un prieten a mancat cu pumnul si nu are nimic

38 răspunsuri:
| Unbearable a răspuns:

Buna.
Contine E-uri.Ai grija.

| oanyyy a răspuns:

Fratele meu mai mic mananca furnici. vb serios! Nu l-ar afecta dac' ar manca si mancare de catzey.Bafta,mumoaso!

Te pupa Oana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt omeni normal in tara asta demult de ce nu ma mira

| NaNe_8041 a răspuns:

Doamnee...mai bine du-te la un psiholog sa te vada da vezi cand te duci sa fi amabila si sa nu latri [mai bine dai din coada]

| Buteerflii a răspuns:

Poti sa mananci.eu am mancat macare de mata cot la cot cu ea.cand aveam vreo 1 an.si n-am nik.credlaughing

| DUTCH a răspuns:

O să-ţi crească blană

| SoNofDeBoRaj a răspuns:

O sa devii catzea din moment ce mananci mancare de caini!@nu?

| Denysa169 a răspuns:

Nu te prosti draga doamne fereste sa gusti ca si mori pe loc crying( mai.bine cumpara ti o punga de bomboan rere si cand bagi o bomboana te gandesti ca e o boaba si nu o sa mai fi curioasa happy te pup funda?