| Shad0ow a întrebat:

Ieri am facut sex cu iubita mea si a fost putin cam hard si am folosit drept lubrifiant saliva nu stiu daca ajuta sau nu, TIN SA PRECIZEZ CA A FOST PROTEJAT CU 2 PREZERVATIVE! Peste cateva ore ea a fost la baie si a observat ca avea o pata gri spre galben. Ce poate insemna asta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare greseala sa folosesti 2 prezervative... sansele sa se rupa sunt mult mai mari decat daca folosesti unul si corect.

Zii sa mearga la ginecolog, iar tie iti era asa de greu sa verifici daca prezervativul era rupt sau nu?

| Fatamuntilor a răspuns:

De ce Doamne iarta-ma a fost nevoie de doua prezervative? Crezi ca te protejeza mai bine? Sunteti cam mici, bag seama!
Prietena ta trebuie sa mearga la ginecolog!

| Alcyon a răspuns:

Nu mai face sex cu doua prezervative! Sunt sanse mari sa se rupa, fiindca se freaca intre ele. Un singur prezervativ e suficient. S-ar putea ca prietena ta sa se fi ales cu o infectie, si de-aici scurgerea de care ne-ai spus. Ar fi bine sa mearga la ginecolog.