| alex6630 a întrebat:

Ieri mi-a dat o fata add, am facut cunostinta, ne-am dat poze si din intamplare sta cam pe langa mine. Ea joaca baschet si m-a intrebat daca joc si eu, i-am spus ca da dupa care a zis : Poate te fac la un baschet sau ceva de genul si a ramas sa merg eu in grupul eu sa ma intalnesc cu ea ca sa jucam prieteni. Intrebarea mea este: Credeti ca vrea doar un amic sau ii place de mine si vrea sa ma cunoasca? Imi este cam jena sa ma duc in grupul ei de prieteni? Ce discutii sa pornesc? Ce sa zic? Ce fac?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Sa nu iti fie jena, nu te bai in discutii daca nu esti invitat, nu bati apropouri despre nimeni, nu jignesti si nu tii cu nimeni daca se cearta intre ei.
De unde sa stim noi ce vrea fata, du-te, vezi cum reactioneaza, daca are gesturi tandre fata de tine, etc. Daca e asa inseamna ca te place daca nu ori e mai rusionasa ori vrea doar sa fiti prieteni!
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzzz

2 răspunsuri:
| botyk_1544 a răspuns:

Peyy...te duci si inkepi sa te bagi in seama ca sigur aveti ceva in komun intrebare daca fumeaza sau ke muzicaa aklta si o sa vezi ca o sa fie bine

| TropicalStorm a răspuns:

Du-te frate cu incredere. daca te place vei vedea... pana atunci bucurate de meciul de baschet. si cine stie mai tarziu poate se infiripa :X