| Marius925990 a întrebat:

Ieri seara am dormit cu prietena mea la o cunostinta comuna.am fost la o petrecere.toata seara a fost ok,cu dansat, mancat etc.cand am ajuns in camera la 4 dimineata am vrut sa ne sarutam, sa o pun peste mine.la care ea a zis ca nu are chef ca e la ovulatie si o doare burta.toata noaptea a facut detoate desi o durea burta iar faptul ca simteam sa o iubesc era asa o povara.eu asta am inteles.de dimineata am inceput sa o pup si mi-a zis ca nu a putut sa doarma ca fix cand o lua somnul o pupam eu.ma simt nasol.nu inteleg de ce sunt asa atras de ea.o sa vina ziua aia cand n-o sa mai fac chestiile astea.e mai bine asa?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e asa complicat, tu vroiai sex ca orice mascul excitat, era nu vrea sex

| RAY a răspuns:

Man fata nu e atrasa de fizic si doar sta cu tine pana va da peste unu mai atragator ca tine fizic, la ovulatie nu te doare burtica, numai fi asa credul

| Violleta2022 a răspuns:

Poate era la menstruatie, nu la ovulatie, ca la ovulatie nu are de ce sa o doara burta si in plus, ar fi trebuit sa aiba mai mult chef.

| ywar a răspuns:

Bai mosule, tu te simti nasol ca nu ai marcat, ca n-ai bagat-o in vizuina, nu-i asa?

| DaniAdrian a răspuns:

Daca era la ovulatie crede-ma ca n-ar mai fi trebuit sa o pui tu peste tine, te dezbraca numai din privirilaughing O poveste tipica normala in ziua de azi, tu erai excitat vroiai sex, ea nu pentru ca nu era in patu ei sau al tau, ii era rusine pur si simplu si ca sa nu-ti zica asta, ti-a bagat-o pe aia cu ovulatialaughing

| io09675 a răspuns:

In cazul acesta, ar trebui sa o astepti. Ea trebuie sa vrea sa faca sex cu tine. Nu mai trage asa de ea, pentru ca o sa iti tranteasca usa in nas la un moment dat. E bine sa iti astepti partenera si sa nu mai insisti asa de mult. Cand esti excitat sa nu te duci la altele, o **** rezolva tot.

Sper ca te-am ajutat... funda?

| ngina a răspuns:

Pentru ca a aleso inima ta in iubire nu minte alege ci inima. Sper ca te-am ajutat!