| anonim_4396 a întrebat:

Ies in oras cu prietena in vreo 15 minute! Parintii mei nu sunt acasa (sunt la munte si vin in 2 zile)

Dupa ce venim din oras ar trebui sa o invit la mine sa facem dragoste, protejat? Fiindca amandoi vrem!

Sa ramana in noaptea asta la mine? Fiindca nu sta foarte departe la 1km.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca sunteti amandoi de acord sa o faceti, faceti-o, dar nu uitati sa va protejati daca nu vreti sa fiti copii cu copii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să menţionezi că e protejat, fetele serioase nu umblă cu golanii care nu dau detalii.

| DeathOfDreams a răspuns:

Iar tu?

Ce dragoste mă la 14 ani
Eventual să vină la tine să citiți ceva.
Sau jucați Triviador, măcar vă cultivați.
Și da, o noapte de jucat Triviador ar fi awesome.
Aș face și eu asta, și am 17 ani.

| max21 a răspuns (pentru DeathOfDreams):

E ok triviador! Sau sa ne uitam la un film. Merge

| Iwannabesmart a răspuns:

Ma, pune mana pe carte si lasa sexul!

| Zorok a răspuns:

Si eu mi-am inceput viata sexuala la 14 ani si crede-ma ca nu a fost asa de bine cum e acum, PRIMA DATA NU V-A FI PREA FRUMOS DAR DUPA VA FI AWSOME!

| max21 a răspuns (pentru Zorok):

Ms pentru sfat!

| Gheorghe_Valentin_1993 a răspuns:

Daca amandoi vreti, de ce nu?