| Oanna07 a întrebat:

Il iubesc enorm si el m-a iubit foarte mult candva. Am avut o relatie superba 2 ani. Cum as putea sa ii retrezesc sentimentele?

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

In niciun caz sa nu recurgi la "gelozie" ca poate iesi si mai rau! Fa-te frumoasa, aranjeaza-te mai mult! Fii tu insati! Arata-i ca esti fericita, dar totusi ai nevoie de el! Vezi pe unde se duce si du-te si tu, daca nu singura, macar cu o prietena sau mai multe! Asigura-te ca nu iubeste pe altcineva, ca daca-i distrugi posibila relatie, nu-l mai vezi in viata ta! Fa-i un cadou de Dragobete sau pur si simplu, "asa"! Sper ca ti-am fost de ajutor!

10 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmm pai, aboreazal cu provocari, vb si tu cu el, nu stiu, fi provocatoare, joacate cu el!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Sentimentele,ca si multe altele, odata moarte, raman asa...

| Alexandru0007 a răspuns:

E mai greu cu ciorba reincalzita, dar il cunosti mai bine tu

| wolder a răspuns:

Tu il cunosti mai bine dupa 2 ani, trebuie sa stii cum sa-l vrajesti

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu mai este posibil. Flacara iubirii, odata stinsa, asa ramane.

| Azµre a răspuns:

N-are rost să faci asta! odată despărțiți numai are rost împăcarea.

| lpavel a răspuns:

Fa ceva ce nu ai mai facut niciodata!
Adica fa-i o surpriza placuta se poate si putin iesita din comun!
De ex.: Cheama-l sau du-te la el cand se asteapta mai putin si ofera-i ori o partida buna de sex cum nu ati mai facut niciodata sau ofera-i o cina de neuitat dar inainte asigura-te ca in seara precedenta nu are alt program ca atunci nu stiu cat de mult se va bucura... si sigur se vor trezi in el sentimentele de alta data!

| Liliana1981 a răspuns:

Daca nu stii tu care ai avut o relatie de doi ani cu el...

Răspuns utilizator avertizat
| Syaaa a răspuns:

GabitzaMary merita funda, exact la acelasi lucru m-am gandit si eu ^_^ ar fi cea mai buna solutie! happy Multa bafta :*.