| Mynameiz a întrebat:

Imi cam place de o fata de varsta mea,dar eu nu stiu sigur daca si ea ma place, ca dar cand ma mai intalnesc cu ea,ma ia in brate ma alinta,dar dupa cateva minute statem cu ea la un geam,eu ma uitam pe geam si ea dintr.o data m-a muscat de spate,oare ce a insemnat asta,si dupa am facut o poza noi doi, si as vrea cu acea poza sa fac o cană personalizata cu poza, oare o sa accepte cadoul sau o sai placa.tot timpul cand ma vede imi zambeste si.ma pisca uneori.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Se joaca cu tine pentru ca te place.Intoarce`i si tu sentimentele si sarut`o.

| Anonymous2347 a răspuns:

Te iubeste ba stai linistit laughing))