| Betty18 a întrebat:

Imi plac la nebunie buzele lui:*:*:* si cum arata doar ca nu prea e genul meu, eu sunt mai cuminte el e bad boy(la caracter nu imi place). ce sa fac sa numai fiu innebunita dupa saruturile luilaughingtoata ziua m-as saruta cu el(doar atat, am limite)este doar un amic cu care stau la club cand ma ducbig grin

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Dupa cum ai spus, ''bad boys'' nu prea se leaga intr-o relatie stabila. Si daca tu esti "fata cuminte" iti sugerez sa incerci sa uiti de el. Doar uite-te in jur. E acolo un baiat care te place de mult timp, e prea timid sa iti spuna asta. Acela te poate iubi sincer, cu acela poti zambi din suflet. Crede-ma ACELA exista si pentru tine, dar inca nu ti-ai dat seama. Trebuie doar sa deschizi ochii.
Daca te mai uiti o data, e chiar dragut. tongue :X
Incearca sa petreci mai mult timp cu el, sa il cunosti. Cu sigurata si el ar adora asta.
Succes in gasirea admiratorului tau secret!

1 răspuns:
| CHINEZU097 a răspuns:

Combinate