| bubu234 a întrebat:

Imi placa de o fata din clasa si nu stiu cum sa fac sa ma placa
va rog ajutati-ma sunt clasa 1

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai in clasa 1, cred ca ai 7 ani, si ce vrei sa faceti voi la 7 ani? sa va tineti de mana si sa fiti cei mai buni prieteni, eu zic sa iti tii gura ca poate fetita aia ii zice mamei ei, si totusi clasa 1 si scrii pana si cu cratina? ca sa nu mai zic ca stii sa iti faci si sa confirmi un cont pe TPU?rolling on the floor) si sa stii si unde sa pui intrebarea mda seeeeeeeeeeeeeeeeeeegur

| bubu234 explică (pentru Bianca1001Bia):

Am 8 ani idiotule

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru bubu234):

Sunt fata, putifer happy

| Morenna10 a răspuns:

Clasa 1?

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i spui si ei ceea ce ne spui noua.

| SkyPilot a răspuns:

Si daca te place, ce vrei sa faci cu ea? Trebuie mai intai saiti creasca puta!

| MskDesign a răspuns:

Nu pot pot sa cred ca esti in clasa I!
Asta pentru ca ai folosit cratima in propozitie!

| IDede a răspuns:

La 7 ani stii ce ii ala internet? Ok... Copilas, ar trebui sa mergi sa te joci afara. Sa ai o copilarie normala, nu cu telefonul in mana. Si ce vrei sa faci daca o sa ii placa de tine? Sa va jucati de-a v-ati ascunselea online? Lasa fetele acuma, joaca-te pe afara si haide sa vorbim peste ceva ani, ce spui?

| bubu234 explică (pentru IDede):

Nu stiu daca ma place dar in pauze ma ia de gat

| XxKidaaaxX a răspuns:

Eu zic sa te intorci aici peste ceva ani...mai vorbim atunciwinking