| Vallynike a întrebat:

Imi place de o fata dar cred ca ei nu ii place de mine cum sa o cuceresc?tongue

2 răspunsuri:
| pinky_9280 a răspuns:

Ce cuvant e asta o cuceresc e o tara? cumva... zii in fata si cine stie?

| Andre a răspuns:

Pai. cam greuu de spus adica eu cand plac pe cineva ii dau stiu si eu nisthe semne. adica nsuh cum se comporta aceasta amica cu tine. pentru ca daca as stii mi-as dea seama pentru ca stiu cum reactioneaza fetele (doar sunt fata laughing ) sh daca vrei sa imi dai mai multe detalii pentru a te ajuta lasa-mi un mesaj pe privat. ca sa iti arat cum sa o cuceresti smug tongue astept sa vb... pupic :*