| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa. ce sa fac ca sa o impresionez? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Fii atent la cum socializeaza cu tine,miscarile si gesturile pe care le face fata de tine. Daca iti zambeste in timpul orelor, sau se intoarce la tine la banca, se baga in seama cu tine, atunci cand te uiti la ea isi intoarce privirea in alta directie sunt semne ca te place!
Daca vrei ca ea sa te placa trebuie sa te imbraci altfel, aranjezi parul, sa iti schimbi trezura sa-i atragi atentia. Apoi sa aflii ce pasiuni are si sa te faci interesat de ceea ce ii place si ei, trebuie sa te porti normal, sa nu razi in hohote din orice, sa te bagi cu ea in seama si sa purtati discutii despre scoala, pasiuni, orice. Vorbeste cu ea si pe mess si propune-i sa iesiti undeva ca sa va cunoasteti mai bine asta daca nu o va face ea inainte. Apoi gaseste un moment potrivit si spune-i ce simti pentru ea. Bafta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce tot repeti intrebarea si ocupi spatiu la categoria asta? Du-te si vorbeste cu ea.Numai bine.

| Tzuna a răspuns:

Dai un cap in gura!

| lovegirl123 a răspuns:

Sunt in aceeasi situati ma chinui am facut tot ce a spus superdorex si nu merge.

| balerina231 a răspuns:

Mai bine ai asculta sfatul unei fete ca mine fi atent:pai fetelor le plac baietii cu bretonul mai lung cam pana la ochi asa si le mai plac baietii care sunt indrazneti si care nu sunt rusinosi dar asculta cel mai bun mod pentru inceput este sai daruiesti un dar cum ar fi trandafirul sau alte flori frumoase si placut mirositoare.iti urez mult succes pa!

| bogdee02 a răspuns:

frate daca iti e rusine sa ii zici, apeleaza la un prieten. bafta si treaba cu impresionatu...fi direct