| bogdy97bsi a întrebat:

Imi place de o fata din clasa... m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea dar sunt rusinos si am zis ca ma mai gandesc.Acum am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar nu mai vrea...pls ajutor crying

Răspuns Câştigător
| Ana9489 a răspuns:

Pai nu trebuie sa fi rusinos intereseaza-te de ce numai vrea sa fie cu tine, poate au fost doar un lucru spus la plictiseala sau la misto daca ti-a spus ca numai vrea, acum nu stiu in timp au decurs lucrurile, dar daca a fost de pe o zi pe alta inseamna ca au fost vorbe la misto dar daca nu a fost de pe o zi pe alta inseamna ca ori a intervenit altcineva in cel mai rau caz sau a facut asa sa ti-o intoarca... Dar sfatul meu este ca nu ar trebui sa te bagi cu ea pentru ca relatile astea intre colegi nu tin si numai se strica o prietenie asa ca mai bine fa-ti o prietena in afara scoliwinking iti spun din proprie experienta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a facut misto de tine cand te-a intrebat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearkan s-o intrebi ce se intimpla cu dinsa.si intreab-o vrea sau nu-i sa fie cu tine.Sunt deakord ca a facut misto de tine si tu pentru asta trebuie sa o evitzi kit mai mult.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearka sa o intrebi unde vrea sa ajunga cu asta.sunt si eu deakord ca a facut misto de tine.incearca sa o evitzii kit mai mult.si peste putin timp o vei uita ea va vrea sa fie cu tine dar va fi prea tirziu.:*

| dulceKmierea a răspuns:

Poi eu cred ca ai avut o sansa, ai pierdut-o si trebuie sa te resemnezi. Sau poate mai ai o sansa la ea... invit-o la un suc ceva si discutati mai multe. Poate ai ocazia sa afli despre ea mai multe decat stiai tu sau altcineva. Sper ca te-am ajutat!