| banu007 a întrebat:

Imi place de o fata, ei de mine..ne intelege bine.dar ea a zis ca iubeste pe altcineva..crede.ti ca a-r fii bine sa am o relatie cu ea?

11 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Daca iubeste cu adevarat pe altcineva, e mai greu sa ai o relatie cu ea.
Nu-i frumos sa strici o relatie.
Dar daca te place, e posibil sa poti sa i-o "sufli" respectivului.winking

| banu007 explică (pentru Mussette):

Nu mai este împreuna cu baiatul pe care îl iubeste

| Mussette a răspuns (pentru banu007):

Ai noroc. Inseamna ca-i placi foarte mult.
Uite o parere feminina, din unele experiente: mi s-a intamplat sa fiu intr-o relatie si daca mi-a placut altul, am renuntat la relatie; mereu s-a meritat; asa ca, BAFTA!

| banu007 explică (pentru Mussette):

Era despartita de el si pana sa vorbesc eu cu ea

| Hakuouki a răspuns:

Daca iubeste pe altul, tu cam esti in plus.

| baf a răspuns:

Puteti incerca, asta in cazul in care acel cineva are prietena si nu simte nimic pentru ea

| sirD a răspuns:

Calca-l in picioare pe ala, rade-l (la figurat)
Daca-ti place de ea ia-o de mana si fiti fediciti, in plus poate te testeaza cu textele ei
Lupta barbate!
Succes

| msKat a răspuns:

Pai ea poate nu e pregatitasi minte de o reltie si minte (ai vazut-o tu cu alt cineva?), castiga-i increderea si o sa vezi ca va fi totul bine.happy

| roxanaandreea a răspuns:

Daca iubeste pe altcineva iar tu ai deveni iubitul ei, gandeste-te ca mai mult s-ar gandi la baiatul ala decat la tine. Inainte de a avea o posibila relatie cu ea asigura-te ca il uita, arata-i ca esti mai bun ca el si fa-o mai fericita decat o face el. Succes!

| Allinka a răspuns:

Nu te lasa batut uimesto cu ceva atunci te va cunoste mai bine

| WEGA a răspuns:

Daca intr-adevar iti doresti sa o ai nu te intereseaza de ala care il place tu tot incearca si dovedeste i ca te merita pe tine tu stii cand trebuie sa uiti de ea atunci cand are de gand sa se marite cu cineva
Bafta!