| Razvan199817 a întrebat:

Îmi place de o fată nu am vorbit cu ea ar fii bine sa îi zic din prima pe facebook ca îmi place de ea eu 17 ea 18?

Răspuns Câştigător
| laurentiufilip a răspuns:

Nu fa asta, ai innebunit, usor usor, cunoastea-o si invers, apoi scoata la iveala (poate observi lucruri la acea fata care nu iti plac si iti schimbi gandurile), nu te du ca bou inainte, ia usor lucrurile.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Neapărat.

| Doub a răspuns:

Dacă vrei să rămână cu traume şi să te creadă un psihopat, da, ar fi perfect.

| Razvan199817 explică (pentru Doub):

Atunci cum as putea sa ii zic sau sa ii demonstrez?

| Doub a răspuns (pentru Razvan199817):

Să... ăăă, vorbeşti cu ea, încearcă să o cunoşti, chestii de genul.

| Staind a răspuns:

Spune-i, o sa te iubeasca imd

| ABCD122 a răspuns:

Fa ce vrei.