| Arnold2893 a întrebat:

Imi place de o fata pe care o consider una dintre cele mai bune prietene ale mele.Ea ma considera cel mai bun prieten al ei.A trecut prin niste momente foarte grele si i am fost alaturi, am ajutat o sa treaca de aceste moment si ne intelegem foarte, foarte bine.Cum ii pot spune asta? Dau funda celui mai bun sfat!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal ar trebui sa-si dea singura seama de sentimentele tale fata de ea. Daca nu reactioneaza ca o iubita s-ar putea ca sentimentele ei sa fie de pura prietenie.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu mai fi prietenul ei pentru inceput.

| Dugalle a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

De acord. Arnold ala e adanc bagat in friendzone.

| Arnold2893 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Mai concert?

| AdelinaC a răspuns (pentru Arnold2893):

Atat timp cat ii esti prieten nu ii poti fi iubit. Slabe sanse sa se schimbe ceva la voi.