| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un 1 an de un coleg de clasa.La inceput ne intelegeam bine, vorbeam si pe mess. dar acum vorbeste urat cu mine, si mia tras si o palma.Isi bate joc de mine etc. Dar se uita intruna la mine si in timpul orelor.si ii mai atrage atentia colegi.Nu stiu ce sa fac... un sfat plss

4 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Ti-a dat o palma si tu vrei sa mai stai cu el? Stii cum se numesc baietii care dau in fete? niste lasi misoginiwinking Nu ar trebui nici sa mai vorbesti cu el, sincer nu merita!

| Rizer a răspuns:

Lasa-l sa se uite! Nu te mai gandi la el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu as mai vb cu el ...nu te merita./.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita de el sau ancearca sa al atragi langa tine