| alexaalexandra a întrebat:

Imi place de un baiat care se uita mereu la mine dar in rest nu`mi spune nimic. poate ii place si lui de mine sau o face doar pentru distractie? si daca ii place de mine atunci de ce nu vine la mine? sad

3 răspunsuri:
| Mystique a răspuns:

Baietii sunt foarte timizi uneori.am fost si eu in situatia ta si s-a dovedit ca tipul chiar ma placea, dar i-a lipsit curajul :/ depinde si de modul in care se uita la tine, cand mai face asta incearca sa te holbezi si u ceva mai mult si vezi cum reactioneaza, daca isi fereste privirea rusinat, cred ca e un semn bunwinking

| pisycutza a răspuns:

Poate e timid, sau asteapta sa faci tu primul pas. Vorbeste cu el si vei afla ce vrea de fapt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cati ani aveti?