| Геимер a întrebat:

Imi place de un baiat ce sa fac ca sa ma apropii de el

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Te dezbraci, ii spui sa te foloseasca, faci tot ce doreste el, devii o curva personala (si de luxwinking si te va iubi vesnic. Nu este o gluma, este cea mai eficienta metoda gasita pana acum de umanitate.

| mihai69 a răspuns:

Bagă-l în seamă! un zâmbet furiș, un sân dezvelit ca din greșeală când te apleci pe lângă el...

| Miladincaa a răspuns:

Incearca sa afli ce ii place, gaseste subiecte de interes comun si apoi discuta-le cu el. Incearca sa ii devi amic inainte de a-i fi iubita. Asa poti sti mai bine daca ti la el sau a fost doar o parere, in acest fel il poti cunoaste mai indeaproape si sa descoperi cine este el cu adevarat. Chiar daca ai vrea din prima sa ii sari in brate si sa ii spui cat de mult il placi nu fa asta! Poate nu vei crede, dar in general baietilor le plac provocarile. Ori o fata care ii spune unui baiat de la inceput ca il place nu mai reprezinta o provocare. Aratai ca il placi, dar nu o spune. Privestel pana cand si el remarca faptul ca este studiat si zambeste-i usor. Incearca sa devi acea persoana in care el sa poata avea incredere. Baietilor in general le place sa stie ca cineva ii intelege si le este alaturi, chiar daca nu vor recunoaste asta nuciodata, au nevoie de o asemenea persoana.

| eu1234512345 a răspuns:

Depinde foarte mult in ce context: colegi, vecini s.a.m.d. Fii tu insuti. Fa-l sa rada, afla ce-i place, ajtua-l, fa-l sa aiba incredere in tine, cere-i sfatul, povestese-i despre o problema de-a ta si vezi cum reactioneaza. Bafta! happy

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cat mai mult cu el, sa ii arati ca iti pasa de el si ca il asculti.Succes!