| CrissuShAtat a întrebat:

Imi place de un baiat dar ma rusinez cand vorbesc cu el si nu stiu ce sa faci ca sa aflu daca ma place... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai daca nu risti nu castigi
gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut daca vb cu el si ii spui ceea ce simti
intr-adevar emotiile sunt mari
atunci cand te apropii de el probabil ca nici nu mai poti vorbi cu el fara sa te faci rosie in obraji

3 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Cel mai simplu esa incerci sa te faci cu el prieten sa comunici cu el nu te rusina.dar daca tie rusine intreaba cunoscuti dealui pe care tu ii stii.Dar te asigur mai bine spune-i ca il place in fata

| Alexciordas a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el pe mes dupa aia fata in fata o sa mearga...winking
Succes!

| LuCi82820 a răspuns:

Trebuie mai intai sa te imprietenesti cu el si sa fiti undeva unde sa nu va vada nimeni si il intrebi daca te place big grin