| corinutzamicutza a întrebat:

Imi place de un baiat de un an.si el nu stie. Dar cam toate fetele il plac. Dati-mi un sfat ce sa fac? Si prietena mea cea mai buna il place ce sa fac?

3 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Partea proasta e ca sunt sanse cam mici sa poti sa fi cu el daca zici ca este atat de cautat si de dorit de domnisoare, eu zic ca ar fi mai bine sa pui ochi pe altcinevawinking succes

| tvictory68 a răspuns:

Mai intii abordeazal cumva si vezi ce face baiatul, te vrea sau nu, daca da e bine, daca nu cauta alt flacau.

| Crystyancristian a răspuns:

Incerca sa vb cu el, artai ca simti ceva pentru el! Alege cea mai usoara varianta.doar incerca.ok