| jill a întrebat:

Imi place de un baiat de varsta cu mine. vorbim pe mess.ne salutam cand ne intalnim. iar el mai si zambeste. o data l-am vazut,(eu eram cu niste prieteni si el cu niste prieteni de-a lui)cum se uita la noi si deodata cand m-am uitat si eu la el si-a intors capul.nu stiu ce sa cred imi place de el dar nu stiu daca si lui ii place de mine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca-i cam devreme? lasa sa treaca ceva timp si pe urma o sa vezi daca te place sau nu,

5 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Poate ca iti place de el atat de mult, incat ai inceput sa ii urmaresti orice miscare. Faptul ca se uita la tine poate e doar amical si intamplator, iar cand te-ai uitat si tu la el a intors privirea si si-a vazut de ale lui... prea te complici big grin Asteapta sa vezi daca se comporta ca si cum te-ar place prin fapte vizibile sau daca va intelegeti bine il intrebi subtil ce parere are despre tine big grin Gasesti tu o solutie numai nu te mai uita la miciile detalii atat de mult pentru. ca ajungi sa devii obsedata de ele big grin bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea doar sa te faca sa crezi ca te place dar de fapt nu o face.nu cadea in plasa, asa sunt baietii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu cel de la anonim... si eu am patit-owinking
Exista insa si probabilitatea sa te placa dar nu te grabi, si... nu-ti face iluzii degeabawinking pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu, ca e semn bun daca a zis ca iti da mozol, iti zic din perspectiva masculinawinking. De obicei baietii dau mozol doar la prietenii apropiati si fetele frumoase. Sper ca te-am lamuritwinking

| jill explică:

Cand am vorbit pe mess intr-o seara a zis ca imi va da mozol si in seara aceea ma enervat foarte tare zicand ca ii place asta dar nu stiu ce vrea sa transmita si sper sa ma ajutati happy