| skumpic96 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa e de treaba si ma place 50% dar l-am intrebat de 2 ori daca vrea sa fie cu mine si nu stiu cum sa fac sa-l impresionez ca sa ma pun cu el e prea dragut :X Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Foxy_3377 a răspuns:

Este naspa pentru o fata sa se duca ea sa faca primul pas,asta da dovada de disperare,obsesie ceva.
Daca tipul te place si chiar isi doreste sa fie cu tine,va face el primul pas.
Nu trebuie sa te straduiesti in legatura cu nimic,nu il impresiona,isi va da seama ca te prefaci,mai ales ca sunteti colegi.
Nu este capat de lume acel baiat,poate cineva te place asa cum esti tu de fapt nu trebuie sa impresionezi cu nimic,cine te place trebuie sa te placa asa cum esti.
Sper sa iti dai seama ca nu e intocmai o idee buna sa faci de atatea ori primul pas, va crede ca esti disperata.
Un sfat: cu indiferenta o sa castigi mult, indiferenta doare cel mai tare la un baiat si in acelasi timp atrage :*
Multa bafta big hug pup

2 răspunsuri:
| AndreeaLupan a răspuns:

Salut draga. pai eu cred ca ar trebui la inceput doar sa fiti prieteni, apoi sa fii mai cocheta cu el, una alta, iar pe parcurs singur te va intreba daca vrei sa fii cu el tongue
Bafta!

| MonaSimona a răspuns:

Sall eu cred ca nutrebuie sa il impresionezi trebuie sa fi tu insati nu trebuie sa pari disperata asa ca nu il mai intreba nu il mai baga in sema si ai sa vezi cum va veni el la tine (asa am facut si eu)la mine a functionat