| lory_2640 a întrebat:

Imi place de un baiat. l-am cunoscut acum ceva timp.
ne intelegem foarte bine:vorbim si pe mess si prin mesaje, la telefon.

el mi-a dat de inteles ca ar incerca o relatie(adica din felu in care vb-vb foarte frumos:X:X)dar mi-a spus ca inca mai tine la fostasad

mie imi place de el.si cred ca si lui de mine dar faza cu fosta ma cam deranjat putin

dati-mi un sfat ce sa fac?:-s:*

multumesc

3 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Continuati sa vorbiti si ar fi bine sa va iesiti si sa-i demonstrezi prin felul tau de a fi ca esti mai speciala decat fosta si o sa o uite:d Succes!

| spike404 a răspuns:

Zice de fosta ca se te faca sa-l doresti mai mult. In general baietii nu prea acorda mare importanta "fostelor"

| andra_3498 a răspuns:

Nustiu ce sa zic incearca sa discuti si tu mai serios cu el sal intrebi daca ar avea ceva de gand:*:*